Carl-Johan de Geer färgserigrafi

Klubbat för:

7 400 SEK

Schätzwert

7 000 SEK

Beschreibung

DE GEER, Carl-Johan (född 1938): Skända flaggan, vägra vapen, färgserigrafi, 2010 efter ursprunglig upplaga 1967, signerad och numrerad Carl Johan de Geer 84/90, 2010, med text: "67...67... var har du tagit vägen nu? ... 3:e förändrade upplagan...73x52 cm

Zustandsbeschreibung

169692

2013-02-15