Olle Bonniér pastellkrita
2013-02-14
169694
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad O. Bonniér -88, pastellkrita, bildyta 24x35 cm