Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARLBERG, Bengt (1897-1967): Stilleben, signerad och daterad Carlberg 52, färgkrita, 54x45 cm
169695
2013-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här