Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TOBIASSE, Theo (född 1927): "Le valeureux petit soldat" ur H.C. Andersen´s sagor, signerad Theo Tobiasse, numrerad 6/350, färglitografi, 49x65 cm
169702
2013-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här