Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Trädgårdsmästarna", signerad L. Jirlow, numrerad 16/310, färglitografi, 46x61 cm

169711

2013-02-14