Lennart Jirlow litografi
2013-02-14
169711
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): "Trädgårdsmästarna", signerad L. Jirlow, numrerad 16/310, färglitografi, 46x61 cm