Portfolio Norrut 85

Portfolio Norrut 85
Portfolio Norrut 85
Portfolio Norrut 85
Portfolio Norrut 85
Portfolio Norrut 85
Portfolio Norrut 85
Portfolio Norrut 85
Portfolio Norrut 85
Portfolio Norrut 85
Portfolio Norrut 85

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PORTFOLIO: Norrut 85, portfölj med fyra grafiska blad, 1985, signerade och numrerade 33/80. Omfattar: Lennart Aschenbrenner "Terra", Nils Kölare "Ifegena", LG Lundberg "Hat trick", Harald Lyth "Fruktbart"
S. 81x60 cm

169719

2013-02-15