Portfolio Norrut 85
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PORTFOLIO: Norrut 85, portfölj med fyra grafiska blad, 1985, signerade och numrerade 33/80. Omfattar: Lennart Aschenbrenner "Terra", Nils Kölare "Ifegena", LG Lundberg "Hat trick", Harald Lyth "Fruktbart"
S. 81x60 cm
169719
2013-02-15