Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KÖLARE, Nils (1930-2007): Utan titel, signerad och daterad på baksidan N. Kölare -03, akryl på pannå, 38x38 cm,
UTSTÄLLD: Nils Kölare, Konstakademien, Stockholm 2008
Skrapmärke
169722
2013-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här