Kinesiska urnor

Kinesiska urnor
Kinesiska urnor
Kinesiska urnor
Kinesiska urnor
Kinesiska urnor
Kinesiska urnor

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNOR, 1 par med lock, porslin, troligen Korea, 1800-tal, höjd 20,5 cm

Lagningar

169725

2013-02-13