Ljusstakar brännförgyllda

Ljusstakar brännförgyllda
Ljusstakar brännförgyllda
Ljusstakar brännförgyllda
Ljusstakar brännförgyllda
Ljusstakar brännförgyllda
Ljusstakar brännförgyllda
Ljusstakar brännförgyllda
Ljusstakar brännförgyllda

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1700/1800-tal, Frankrike, brännförgylld brons, höjd 25,5 cm

Har varit omgjorda till bordslampor

169747

2013-02-13