Kolbox 1800-tal

Kolbox 1800-tal
Kolbox 1800-tal
Kolbox 1800-tal
Kolbox 1800-tal
Kolbox 1800-tal
Kolbox 1800-tal
Kolbox 1800-tal
Kolbox 1800-tal
Kolbox 1800-tal
Kolbox 1800-tal
Kolbox 1800-tal
Kolbox 1800-tal
Kolbox 1800-tal
Kolbox 1800-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KOLBOX, 1800-talets mitt, bemålad plåt med bronserade gjutna dekorer i form av tassfötter, vinrankor, sceneri med lejon, orm och troféer, samt sovande hund på locket, sidorna med bärhandtag, höjd 70, 50x38 cm

Färgbortfall och skador.

169753

2013-02-13