Gideon Börje oljemålning

Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRJE, Gideon (1891-1965): Självporträtt, signerad och daterad G Börje 1931, olja på duk, 43x33 cm
UTSTÄLLD: Färg och Form 1933, Registrerad och fotograferad av Svenska porträttarkivet 1983

169766

2013-02-14