Gideon Börje oljemålning
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÖRJE, Gideon (1891-1965): Självporträtt, signerad och daterad G Börje 1931, olja på duk, 43x33 cm
UTSTÄLLD: Färg och Form 1933, Registrerad och fotograferad av Svenska porträttarkivet 1983
169766
2013-02-14