Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kvinnoporträtt, olja på duk, osignerad, möjligen Sigfrid Ullman, 46x38 cm
169770
2013-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här