Gideon Börje gips

Gideon Börje gips
Gideon Börje gips
Gideon Börje gips
Gideon Börje gips
Gideon Börje gips
Gideon Börje gips
Gideon Börje gips
Gideon Börje gips
Gideon Börje gips
Gideon Börje gips
Gideon Börje gips
Gideon Börje gips

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRJE, Gideon (1891-1965): Porträtt av Professor Nils Sjögren, signerad och daterad Gideon Börje 1931, patinerad gips, höjd 43 cm

Lagning

169772

2013-02-14