Matsalsbord teak
2013-02-19
169788
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATBORD, 1960-tal, teak, 2 iläggsskivor, höjd 74, diameter 110, iläggsskivorna 45 cm vardera
Bruksslitage