Matsalsbord teak

Matsalsbord teak
Matsalsbord teak
Matsalsbord teak
Matsalsbord teak
Matsalsbord teak
Matsalsbord teak

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1960-tal, teak, 2 iläggsskivor, höjd 74, diameter 110, iläggsskivorna 45 cm vardera

Bruksslitage

169788

2013-02-19