Fällbord England 1800-tal
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
FÄLLBORD, England, 1800-tal, bemålad papier-maché, polykrom dekor av blommor, iläggningar av pärlemor, höjd 72, 70x58 cm
Kuntoraportti
Smärre skador
169804
Päivämäärä:
2013-02-18