Roland Svensson litografier

Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003) (2 st): Skärgårdsmotiv, varav en signerade och numrerad 233/300, litografier, innanför passepartout 35,5x31 resp 28x28 cm

169830

2013-02-14