Roland Svensson färglitografi
2013-02-14
169832
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Vinterbild Tornö, signerad och numrerad 184/350, färglitografi, mått innanför passepartout 37x28 cm