Spegel i mahogny 1800-tal

Spegel i mahogny 1800-tal
Spegel i mahogny 1800-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, mahogny, oval, 1800-tal, 69x52 cm

Mindre slitage, spegel med blommor

169834

2013-02-14