Berta Hansson blandteknik

Berta Hansson blandteknik
Berta Hansson blandteknik
Berta Hansson blandteknik
Berta Hansson blandteknik

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANSSON, Berta (1910-94):"Liten pojke", signerad och daterad Berta Hansson, blandteknik, 20x15 cm, med dedikation

169850

2013-02-15