Tägtström och MasOlle

Tägtström och MasOlle
Tägtström och MasOlle
Tägtström och MasOlle
Tägtström och MasOlle
Tägtström och MasOlle
Tägtström och MasOlle
Tägtström och MasOlle
Tägtström och MasOlle

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TÄGTSTRÖM, David (1894-1981): 2 st, Självporträtt, torrnål, 14x16,5 cm resp 18x13 cm, MASOLLE, Helmer (1884-1969): Självporträtt, signerad MasOlle, etsning, 21x16,5 cm

169855

2013-02-15