Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
WETTERWIK, Carl Herman (1910-1949): Motiv från Avignon, signerad och daterad C-H Wetterwik Avignon 1949, akvarell, 17x25 cm
169856
2013-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här