Carl Herman Wetterwik akvarell

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WETTERWIK, Carl Herman (1910-1949): Motiv från Avignon, signerad och daterad C-H Wetterwik Avignon 1949, akvarell, 17x25 cm

169856

2013-02-15