Missoni komposition

Missoni komposition
Missoni komposition
Missoni komposition
Missoni komposition

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MISSONI, Ottavio (Italien, född 1921): Komposition, textil på plexiglas, signerad och daterad Missoni 83, numrerad 23/25, 67x67 cm

169875

2013-02-15