Soffa i rokoko

Soffa i rokoko
Soffa i rokoko
Soffa i rokoko
Soffa i rokoko
Soffa i rokoko
Soffa i rokoko
Soffa i rokoko
Soffa i rokoko
Soffa i rokoko
Soffa i rokoko
Soffa i rokoko
Soffa i rokoko

Klubbat för:

12 500 SEK

Schätzwert

15 000 SEK

Beschreibung

BADKARSSOFFA, rokoko, förgylld och skulpterad dekor, tillhörande två pölar, längd ca 197 cm

Zustandsbeschreibung

Renoverad och kompletterad, slitage, tyget med smärre fläckar

169893

2013-02-20