Klubbat för:
12 500 SEK
Schätzwert
15 000 SEK
Beschreibung
BADKARSSOFFA, rokoko, förgylld och skulpterad dekor, tillhörande två pölar, längd ca 197 cm
Zustandsbeschreibung
Renoverad och kompletterad, slitage, tyget med smärre fläckar
169893
2013-02-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner