Bord i barockstil

Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BORD, barockstil, förgyllt med träskiva, underredet med dekor av fantasidjur och maskaroner, höjd ca 82, 170x92 cm

Skador

169897

2013-02-20