Salongsbord 1800-talets andra hälft
2013-02-22
169905
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, mahogny, höjd 74, diameter 113 cm
Skador, dekorelement saknas