Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAHL, Peter (född 1934): Figurkomposition, signerad och numrerad Peter Dahl 180/250, färglitografi, 86x58 cm
169910
2013-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här