Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Figurkomposition, signerad och numrerad Peter Dahl 180/250, färglitografi, 86x58 cm

169910

2013-02-16