Nils Stenqvist oljemålning

Nils Stenqvist oljemålning
Nils Stenqvist oljemålning
Nils Stenqvist oljemålning
Nils Stenqvist oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STENQVIST, Nils G (1934-2005): "Skogstriangel", monogramsignerad NGS, daterad 2001 a tergo, olja på duk, 42,5x54,5 cm

169912

2013-02-16