Max Valter Svanberg grafiskt blad

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Komposition 1957, signerad Max Valters, 77/200, färglitografi, 58x52 cm

169926

2013-02-16