Max Valter Svanberg 2 grafiska blad

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): 2 färglitografier, signerade och numrerade, 46x39, 26x23 cm

Det större bladet med fuktfläck i nedre marginal

169937

2013-02-16