Bord 1800-tal
2013-02-20
169940
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD, 1800-tal, furu, benställning med imitationsmåleri, höjd 74, 105x52 cm
Rankt, skador