Kökspall AWAB
2013-02-20
169965
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KÖKSPALL, AWAB, omklädd med Firma Svenskt Tenns mönster "Tulpaner", höjd 59 cm
Bruksslitage, smärre skador