Säng i rokokostil

Säng i rokokostil
Säng i rokokostil
Säng i rokokostil
Säng i rokokostil
Säng i rokokostil
Säng i rokokostil
Säng i rokokostil
Säng i rokokostil

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SÄNG, rokokostil, 1800-tal, delvis träskuren och förgylld dekor. Innermått 132*197.

169966

2013-02-22