Damarbetsbord i valnöt sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DAMARBETSBORD, sengustaviansk stil, 1900-tal, fanerat med valnöt, höjd 67,5, 46x36 cm, nyckel finns

Ytskador, slitage

169974

2013-02-21