Pierre Olofsson etsningar

Pierre Olofsson etsningar
Pierre Olofsson etsningar
Pierre Olofsson etsningar
Pierre Olofsson etsningar
Pierre Olofsson etsningar
Pierre Olofsson etsningar
Pierre Olofsson etsningar
Pierre Olofsson etsningar
Pierre Olofsson etsningar
Pierre Olofsson etsningar
Pierre Olofsson etsningar
Pierre Olofsson etsningar
Pierre Olofsson etsningar
Pierre Olofsson etsningar

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLOFSSON, Pierre (1921-1996): Portfölj: "Vindhäxor", signerade och numrerade Olofsson 8/100, utgiven 1988, 5 etsningar, bladstorlek 33x25,5 cm

169979

2013-02-17