Anna-Greta Sjöquist röllakanmatta

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RÖLLAKANMATTA, signerad AGS (Anna-Greta Sjöquist), 239,5x162,5, Sverige, 1950-tal

169987

2013-02-21