Bord i barockstil

Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORD, barockstil, förgyllt underrede, skiva i ek, höjd ca 77, 90x161cm

Skador, skivan med ytskador

169996

2013-02-22