Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
LEGROS, Alphonse (1837-1911): "Le vieil espagnol", A Legros, signerad i plåten A Legros, etsning, 27,5x18,5 cm
Zustandsbeschreibung
169998
2013-02-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner