Kakemon Kina

Kakemon Kina
Kakemon Kina
Kakemon Kina
Kakemon Kina

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KAKEMON, 2 st., Kina, 1900-tal, tusch och akvarell, längd ca 166 cm vardera

Hanteringsveck.

170001

2013-02-15