Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WAHLBERG, Bertil (1923-80): Motiv från Paris, signerad Wahlberg, olja på duk, 100x70 cm
170054
2013-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här