Fotografier bl a på Drottning Victoria
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FOTOGRAFIER, 2 st., föreställande Drottning Victoria bärandes stråldiademet resp. Ingeborg av Danmark med prinsessan Astrid, TRYCK, föreställande Prinz Eugen, LITOGRAFI, porträtt av Gustav VI Adolf, signerad Lars Johansson, nr 8/400, MÅLNING, porträtt av kvinna i röd klänning, 1800-tal, 17,5x14 cm
Skador, fläckar
170061
2013-02-17