Litografiskt tryck

Litografiskt tryck
Litografiskt tryck

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LITOGRAFISKT TRYCK efter förlaga daterad 1836, Napoleon med hov, 53x73 cm

Skador, fläckar

170065

2013-02-17