Dick Beer oljemålning

Dick Beer oljemålning
Dick Beer oljemålning
Dick Beer oljemålning
Dick Beer oljemålning
Dick Beer oljemålning
Dick Beer oljemålning

Klubbat för:

14 500 SEK

8 000 SEK

BEER, Dick (1893-1938): Sittande dansös, signerad och daterad Dick Beer 1916, olja på duk uppklistrad på pannå, 97x84 cm, intyg samt två utställningskataloger medföljer

170091

2013-02-17