Klubbat för:
14 500 SEK
8 000 SEK
BEER, Dick (1893-1938): Sittande dansös, signerad och daterad Dick Beer 1916, olja på duk uppklistrad på pannå, 97x84 cm, intyg samt två utställningskataloger medföljer
170091
2013-02-17