Lars Theodor Billing oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BILLING, Lars Theodor (1817-1892): Skogslandskap med jänta, signerad LT Billing, olja på duk, 53x80 cm

Dubblerad

170105

2013-02-15