Bengt Lindström pastell

Bengt Lindström pastell
Bengt Lindström pastell
Bengt Lindström pastell
Bengt Lindström pastell

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Vid hamnen, signerad och otydligt daterad Bengt Lindström , pastell/krita, 46x59 cm

170107

2013-02-15