Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LERIN, Lars (född 1954): Familjeporträtt, signerad och daterad L Lerin 94, träsnitt, et, 10x15 cm, rammått 15x20 cm
170114
2013-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här