Lars Lerin träsnitt

Lars Lerin träsnitt
Lars Lerin träsnitt
Lars Lerin träsnitt
Lars Lerin träsnitt

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LERIN, Lars (född 1954): Familjeporträtt, signerad och daterad L Lerin 94, träsnitt, et, 10x15 cm, rammått 15x20 cm

Zustandsbeschreibung

170114

2013-02-17