Klubbat för:
60 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BORD, 1 par, med stenskiva, barock-stil, förgyllda, höjd 80, 140x73 cm
Proveniens: Stafsund, Ekerö
Skador, lösa delar, skivorna ej tillhörande
170115
2013-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här