Kinesiskt skåp

Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, på underrede, Kina, 1900-tal, höjd 119, 97x56 cm

Ytskador

170125

2013-02-23