Lars Lerin träsnitt

Lars Lerin träsnitt
Lars Lerin träsnitt
Lars Lerin träsnitt
Lars Lerin träsnitt

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

LERIN, Lars (född 1954): Familjeporträtt, signerad och daterad L Lerin 94, e.t, träsnitt, 15x10,5 cm, rammått 23x15,5 cm

170130

2013-02-17