Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
LERIN, Lars (född 1954): Familjeporträtt, signerad och daterad L Lerin 94, e.t, träsnitt, 15x10,5 cm, rammått 23x15,5 cm
170130
2013-02-17